فهرست بالایی را از فهرست های وردپرس انتخاب کنید
  • instagram
  • telegram
  • aparat
  • واستاپ
336×280-code
970×90
درباره ما

[vc_row][vc_column width=”1/2″ css=”.vc_custom_1485167792004{margin-left: 3% !important;}”][/vc_column][vc_column width=”1/2″ css=”.vc_custom_1485169255516{padding-top: 10% !important;}”][vc_custom_heading text=”فروشگاه کلبه دانش” font_container=”tag:h2|font_size:20|text_align:center” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text css=”.vc_custom_1486546531954{padding-top: 6% !important;padding-right: 6% !important;}”]فرآيند خريد هميشه توام با مشكلات و دغدغه هاي بسياري بوده است. مشكلاتي نظير:

عدم آشنايي با تنوع محصولات، ويژگي ها و كاربري آنها
عدم امکان بررسی تمامی محصولات با نام های تجاری و مدل های مختلف در یکجا
عدم دسترسی به اطلاعات مناسب و بی طرفانه برای بررسی محصولات
مشکل در یافتن مراکز خريد مناسب و عدم اعتماد كافي به برخي مراكز خريد از جهت قيمت، كيفيت و اطلاعات ارائه شده برای خرید
کمبود زمان برای بررسی، انتخاب و خرید محصولات

هدف و امید اصلی ما در این فعالیت، ارائه خدمات مناسب حال همکاران جهت دریافت مشاوره و تسهیل در فرآیند انتخاب محصولات با توجه به نیازهای کاربردی آنان بوده و با این امید که بتوانیم مصرف کنندگان اینگونه کالاها را با تنوع محصولات و ویژگی ها و کاربری آنها آشنا نماییم فعالیت خود را در گام اول در ۱7 گروه اصلی روبیک ، آموزشی ، مهد کودکی ، سرگرمی ، بزرگسال ، کیت ، ربات ، سه بعدی چوبی ، سه بعدی فومی ، هزاران تیکه، مگ ها مغناطیسی و خمیر بازی .کتاب وکیت های خورشیدی .تلسکوپ.میکروسکوپ وانواع مولاژ های آزمایشگاهی آغاز کرده ایم.

گام بعدی توسعه کیفی خدمات ارائه شده در این ۱7 گروه بوده و سعی خواهیم داشت به عمق و غنای اطلاعات و نقد و بررسی های موجود در سایت بیافزاییم.

در گام های بعدی نیز سعی خواهیم داشت با توسعه محصولات به دسته های دیگر ( به زودی .. ) ، پاسخگوی سایر نیازهای اطلاعاتی شما همکاران گرامی نیز باشیم.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]